? ? ? ? ? ?

Потрібен інтернет-магазин?

Команда mkey media із задоволенням створить для вас ідеальний інтернет-магазин для просування бізнесу і продаж.

Залишайте заявку та отримайте консультацію

  Навіщо потрібен інтернет-магазин?

  У сучасному світі все більше торгівельних компаній не обмежуються традиційним способом реалізації своєї продукції і вдаються до продажу за допомогою інтернет-магазинів. Інвестування в його створення - перший крок до вашого успіху.

  o

  n

  l

  i

  n

  e

  business

  Створення інтернет-магазину дасть вам величезну перевагу перед конкурентами, які ще не долучилися до світу електронної комерції. Він доступний покупцеві 24 години на добу, 7 днів на тиждень, що дозволяє вам не упустити клієнтів в неробочі години. Це дуже вигідно порівняно зі звичайним магазином, який працює тільки в установлені робочі часи.

  Ваш бізнес перестане бути прив'язаним до конкретного регіону - ви зможете здійснювати торгівлю не тільки у своєму місті, а й далеко за його межами.

  Популярність онлайн-шопінгу все більше і більше зростає серед споживачів через економію часу, легкість пошуку потрібного товару, конфіденційність покупок і доступність в будь-який час. Тож якщо ви хочете йти в ногу з прогресом - треба замислитись над виведенням свого бізнесу на новий рівень.

  . . . . . . . . . . . . .

  Наші проєкти

  Каміни

  Товари для дому

  Будівельні товари

  Медицина

  Одяг

  Промислове обладнання

  Не знайшли свою нішу?

  Ми пропонуємо Вам розробити дизайн лендінг пейдж під вашу нішу, який буде залучати клієнтів у Ваш бізнес!

  Залишай заявку та отримай консультацію

   Або напишіть нам у Telegram/Viber i ми відповімо Вам за декілька хвилин

   Як ми працюємо

   1

   Детально вивчаємо сегмент ринку, враховуючи потреби покупців. Опрацьовуємо найбільш відповідну структуру сайту під завдання вашого бізнесу

   Наші фахівці, розробляючи індивідуальний дизайн для вашого сайту, заздалегідь передбачають усі деталі для подальшої SEO-оптимізації

   2

   3

   Пропрацьовуємо весь функціонал, щоб він був зручним і зрозумілим для користувача, враховуючи адаптивну верстку для всіх пристроїв

   Система управління вибирається залежно від завдань сайту, вимог до його функціоналу та бюджету замовника.

   4

   5

   Ми робимо ставку на зручний інтерфейс інтернет-магазинів, тому що кількість конверсій безпосередньо залежить від комфортності користування. Створення інтернет-магазину "під ключ" проводиться насамперед з точки зору зручності для клієнта.

   Відгуки наших клієнтів

   КОНСТАНТИН Region Gruz
   with best wishes

   Команда впоралися зі створенням сайту на відмінно) Робота була виконана раніше обумовлених термінів, але при цьому все зроблено якісно та стильно. Ціни, ставлення до клієнтів, і техпідтримка у будь-який час тільки радують! Надалі співпрацюватимемо лише з ними.

   ОЛЕКСАНДР Progressive-optica
   with best wishes

   Вкрай задоволений цією компанією! Терміни, ціни та якість можуть приємно здивувати. Доводилося співпрацювати з більшістю інших компаній, але тільки тут побачили результат! Особливо хочу відзначити роботу Євгена! Все доступно пояснив та допоміг досягти поставлених завдань. Продовжуємо співпрацю ;)

   ВОЛОДИМИР MSK ELECTRIC
   with best wishes

   Був сайт, зробив фрілансер, хлопці запропонували інше рішення і в цьому випадку вирішили створити новий сайт. новий дизайн, сучасний. Діти надають підтримку 24/7. Рекомендую! Так само взяли на себе, маркетинг під ключ) працюю з ними комплексно!

   СТАНИСЛАВ Altmax company
   with best wishes

   Виконаною роботою залишився задоволений. Рекомендую. До цього користувався послугами інших компаній і видимого результату не тільки зливали бюджет, а ця компанія підійшла комплексно до рішення реклами, що в свою чергу принесло результат у вигляді доходу.

   Elena Orthocon
   with best wishes

   Працюємо з компанією з оптимізації seo, спільною роботою задоволені: оптимізували контент, вивели сайт на вигідніші позиції, щомісяця отримуємо звіт про проведену роботу. Усі чітко, організовано, плануємо працювати й надалі. Дякую!

   СЕРГІЙ Elsnab
   with best wishes

   Дякую за роботу! Проект працює. Рекомендую. Продовжуємо співпрацю.

   Nikolai Moya Posuda
   with best wishes

   Команду мені порадили, вирішив звернутися і я, проект деякий час завис на одному місці, просто став і все, при цьому щомісячне просування було, але мабуть зовсім не ефективне ... Замовив аудит хлопців з мкей. Сайт у прямому розумінні слова "злетів", зайняв першу позицію за основним запитом у регіоні, позиції продовжують стрімко зростати!

   Тарас GENETIQUEAGENCY
   with best wishes

   Молодцы, мы очень рады работать с ними. Быстрое и качественное обслуживание. Могу порекомендовать и вернусь для будущих проектов. Хорошее сотрудничество. С уважением!

   Яна MYMY
   with best wishes

   Працювали з компанією над завершенням розробки сайта інтернет-магазина одягу. Залишились надзвичайно задоволені та одразу розпочали роботу над іншим проектом. Відповідальні співробітники, які чітко виконують роботу в обумовлені терміни, особистий контроль власника компанії та бездоганний діловий етикет - роблять співробітництво з Mkey приємним та зручним. Компанія спрямована саме на результат, а не умовне завершення проекту чи завдання. Працюємо і надалі та будемо звертатись ще з новими проектами. Щиро рекомендуємо.

   Ростислав Incarro
   with best wishes

   Квалифицированные специалисты , выполнили задачу по разработке в срок , также качественно настроили поток лидогенерации . Помогают в сопровождении по сей день . Очень благодарен ребятам ! Буду обращаться:)

   Анастасия Zhukova
   with best wishes

   по рекомендации знакомых. Я довольна результатом работы. Мой сайт был выполнен за 7 рабочих дней. Дизайнер Валерия знает тренды и тактично вносила свои рекомендации, при этом прислушиваясь к моим пожеланиям. Так же, хочу выделить, при первом разговоре во время представления предоставляемых услуг, я услышала : «Наша компания заинтересована в том, чтоб сделать проект хорошо, а не просто оказать услугу», я ощутила этот подход при выполнении моего сайта. Благодарю mkey media!

   ? ? ? ? ? ?

   Що ви отримаєте

   Укладання договору та оплата на рахунок, знак гарантії нашої сумлінності

   Безпека вашого сайту та захист від неприємних ситуацій

   Можливість подальшого розширення сайту – додавання нових сторінок, категорій, опцій

   Інструкції для подальшого самостійного користування адмін-частиною та підтримку зв'язку.

   Наповнення сайту наданим вами контентом, обумовленим у технічному завданні

   З чим ми працюємо:

   Зацікавлений у довгостроковій співпраці?

   Ми пропонуємо Вам розробити дизайн лендінг пейдж під вашу нішу, який буде залучати клієнтів у Ваш бізнес!

   Залишай заявку та отримай консультацію

    Або напишіть нам у Telegram/Viber i ми відповімо Вам за декілька хвилин